Az ELMŰ Hálózati Kft. Észak-Pesti régióközpontja munkatársat keres

Területfelelős

munkakörbe.

(Göd, Sződliget, Sződ, Csörög, Őrbottyán, Vácrátót, Váchartyán, Kisnémedi, Püspökszilágy, Kosd, Rád, Penc, Keszeg területekre)

  • A hálózat felügyelete és a hálózat állapotának megítéléséhez szükséges információk gyűjtése,
  • Rekonstrukciós és karbantartási tervjavaslatok véleményezése, összeállítása,
  • Azonnali, programozható, tervezhető üzemviteli munkák megrendelése,
  • Tervjóváhagyás, tervvéleményezés,
  • Organizációs bejárásokon, illetve átadás-átvételi eljárásokon való részvétel,
  • Saját munkacsoportok és idegen kivitelezők tevékenységének rendszeres biztonságtechnikai ellenőrzése,
  • A területén munkát végzők ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a területén lévő önkormányzatokkal, kiemelt ügyfelekkel,
  • Hálózat-felvevőképesség vizsgálat, energiaigények kielégítéséhez szükséges műszaki feltételek meghatározása,
  • Fogyasztói bejelentések kivizsgálása,
  • Heti eligazítások tartása a szerelők részére, szerelők elszámoltatása, dokumentumok átadása-átvétele,
  • A munkavégzés tárgyi feltételeinek biztosítása,
  • Műszaki dokumentációs rendszer kezelése, nyilvántartások napra készen tartása,
  • Kapcsolási és feszültségmentesítési utasítások készítése.
  • Készenlét tartása
  • Diszpécseri feladatok támogatása

  • Erősáramú technikusi végzettség és 5 év villamoshálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalat vagy felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség,
  • Szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű ismerete,
  • Jó kommunikációs és együttműködő képesség,
  • Szakmai fejlődésre való nyitottság
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Terhelhetőség, rugalmasság,
  • Kiváló szervező és irányító képesség

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Vác

Hogyan tudsz jelentkezni?
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesencsatlakoznál
hozzánk, regisztrálj weboldalunkon: https://jobs.innogy.com – elmü-émász