Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Főelosztó-hálózati osztály munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Hálózatirányítási SCADA szakértő

márciusi kezdéssel

  • Főközponti irányítástechnika üzemeltetésében való részvétel
  • Operatív üzemirányításhoz nélkülözhetetlen integrált mérés- jelzésadatgyűjtő, online hálózatfelügyeleti rendszer üzemeltetése
  • NAF/KÖF, illetve elosztóhálózati séma leképezése
  • NAF/KÖF hálózatszámítási rendszer üzemeltetése
  • Vagyonvédelmi rendszer irányítástechnikai paraméterezése, üzemeltetése
  • Adatok naprakészen tartása, karbantartása
  • Kooperáció az új berendezések üzembe helyezésénél
  • Közreműködés a SCADA rendszer fejlesztésében
  • Együttműködés a szakterületi műszaki specifikációk meghatározásában, dokumentálásában
  • Együttműködés a Hálózatirányítási szakterülettel

  • Felsőfokú szakirányú (erősáramú) iskolai végzettség és 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Számítógépes hálózatok ismerete
  • Adatbázis ismeretek
  • Hálózatszámítási ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Folyamat és rendszerszemlélet
  • Együttműködő képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság a változásokra
  • Innovatív, pozitív, energikus személyiség

Előnyt jelent:

  • Hálózatszámítási tapasztalat
  • SCADA rendszerek ismerete
  • Gyakorlat a villamos irányítástechnikai és védelmi rendszerekben
  • NAGIOS felügyeleti rendszer ismerete
  • Programozói tudás, Oracle, Java, Visual Basic

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:  Miskolc és/vagy Budapest

Lehetséges belépés legkorábbi időpontja: 2021 március

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, kattints a "Jelentkezés most" gombra!