Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Főelosztó-hálózati osztály munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Távvezeték üzemviteli mérnök

  • A 132 kV-os távvezetékek üzletfolytonosságát és mindenkori műszaki állapotának fenntartását és fejlesztésének üzemviteli támogatását biztosító tevékenységek és folyamatok operatív tervezése, szervezése, közreműködés azok lebonyolításában.
  • A szakterület beavatkozási készségének és képességének, az ÉMÁSZ személyi és eszközállománya megfelelőségének fenntartásával összefüggő tevékenységek operatív végzése.
  • Eszközök, anyagok, külső és belső erőforrások folyamatos rendelkezésre állásának operatív biztosítása.
  • Együttműködés az ÉMÁSZ egyéb szakterületeivel:
      • hálózati szolgáltatások operatív tervezése, szervezése, lebonyolítása, az anyagbeszerzések műszaki támogatása,
      • közreműködés belső szabályozási dokumentumok összeállításában, véleményezésében,
      • különböző időtávú és szintű hálózati- és műszaki tervek üzemviteli véleményezése,
      • műszaki ügyviteli és nyilvántartási rendszerek felhasználói szintű működtetése, adatváltozások rögzítése a saját rendszerekben, adatszolgáltatás a társasági színtű nyilvántartási rendszerek változásvezetéséhez,
      • adatszolgáltatás az eszköznyilvántartási tevékenységhez.
  • Kapcsolattartás külső vállalkozókkal, a vállalkozói teljesítések műszaki tartalmának ellenőrzése.
  • Az ÉMÁSZ személyzet tevékenységek helyszíni ellenőrzése technológiai és munkabiztonsági szempontból.
  • Közmű-kezelői tevékenység végzése, kapcsolattartás külső szervezetekkel, ingatlantulajdonosokkal, közvetlen részvétel hatósági eljárásokban.
  • Panaszok, káresetek kezelése.
  • Mobil bázisállomásokkal kapcsolatos ügyintézés.
  • Lakáskészenlét tartása.

  • Felsőfokú szakirányú (erősáramú) iskolai végzettség és 5 év releváns szakmai tapasztalat.
  • MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • „Jó gazda szemlélet”.
  • Rugalmas, komplex és proaktív gondolkodás, együttműködési készség.
  • Jó prezentációs készség,
  • Terhelhetőség, rugalmasság, problémamegoldó készség.
  • Fegyelmezettség, határozottság, felelősségtudat.
  • Jó kommunikációs, szervező és adminisztrációs készség.
  • Nyitottság, befogadó attitűd, tanulási képesség és készség.
  • Önálló, pontos munkavégzés, terhelhetőség.

  • Rugalmas munkaidő.
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás.
  • Stabil nagyvállalati háttér.

Munkavégzés helye: Budapest és/vagy Miskolc

Lehetséges belépés legkorábbi időpontja: akár azonnali kezdés

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, kattints a "Jelentkezés most" gombra!