Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Főelosztó-hálózati osztály munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Távvezeték-üzemvezető

  • A 132 kV-os távvezetékekért felelős szakterület vezetése.
  • A 132 kV-os távvezetékek jogszabályoknak is megfelelő műszaki állapotának fenntartását és fejlesztését célzó egyes tevékenységek és folyamatok szakmai irányítása.
  • A műszaki biztonság, a minőség és munkabiztonság folyamatos felügyelete, fejlesztése. A szükséges változtatások, beavatkozások kezdeményezése.
  • A szakterület költségtervezésének irányítása, a műszaki folyamatok pénzügyi ellenőrzése, a szakterületi büdzsé betartásának ellenőrzése, változás kezelése.
  • A szakterület beavatkozási készségének és képességének, az ÉMÁSZ személyi és eszközállománya megfelelőségének folyamatos fenntartása.
  • Eszközök, anyagok, külső és belső erőforrások folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Együttműködés az ÉMÁSZ egyéb szakterületeivel:
      • az éves szakterületi büdzsé egyeztetése,
      • hálózati szolgáltatás- és anyagbeszerzések műszaki támogatása,
      • közreműködés külső- és belső szabályozási dokumentumok összeállításában, véleményezésében,
      • különböző időtávú és szintű hálózati- és műszaki tervek üzemviteli véleményezése,
      • műszaki ügyviteli és nyilvántartási rendszerek felhasználói szintű működtetésének irányítása, szükség szerinti operatív közreműködéssel,
      • technológiák, folyamatok, eljárásrendek kidolgozása,
      • eszköznyilvántartási tevékenységek támogatása.
  • Kapcsolattartás külső vállalkozókkal, a vállalkozói teljesítések műszaki tartalmának és elszámolásának ellenőrzése, teljesítés-igazolás kiadása.
  • Hálózati beavatkozások, tevékenységek helyszíni ellenőrzése technológiai és munkabiztonsági szempontból.
  • Közmű-kezelői tevékenység irányítása, kapcsolattartás külső szervezetekkel, közreműködés hatósági eljárásokban.
  • Panaszok, káresetek kezelésének irányítása, felügyelete.
  • Mobil bázisállomásokkal kapcsolatos ügyintézés irányítása, ellenőrzése, közreműködés az elszámolásban, szerződésmódosításokban.
  • Lakáskészenlét tartása.

  • Felsőfokú szakirányú (erősáramú) iskolai végzettség és 10 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Vezetői attitűd.
  • „Jó gazda szemlélet”.
  • Rugalmas, komplex és proaktív gondolkodás, együttműködési készség.
  • Elemző és konceptuális gondolkodásmód.
  • Kiváló prezentációs készség.
  • Fegyelmezettség, határozottság, felelősségtudat.
  • Terhelhetőség, rugalmasság.
  • Jó problémamegoldó készség.
  • Jó kommunikációs, szervező és adminisztrációs készség.
  • Nyitottság, befogadó attitűd, tanulási képesség és készség.
  • Önálló, pontos munkavégzés, terhelhetőség.

  • Rugalmas munkaidő.
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás.
  • Stabil nagyvállalati háttér.

Munkavégzés helye: Miskolc és/vagy Budapest

Lehetséges belépés legkorábbi időpontja: akár azonnali kezdés

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, kattints a "Jelentkezés most" gombra!