Az Émász Hálózati Kft. munkatársat keres Szenior hálózathasználati szerződéskötő ÉMÁSZ munkakörbe

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a nagyfogyasztókkal (írásbeli, személyes, telefonos)
  • Igénybejelentések fogadása, kezelése
  • Hálózati szerződések, üzemviteli megállapodások megkötése, módosítása
  • Erőművekkel kapcsolatos szerződéskötői tevékenység ellátása
  • Alfogyasztói kapcsolatok, összegző mérések felülvizsgálata, ipari parkok kezelése
  • Fogyasztók tájékoztatása, különleges igények kezelése
  • Reklamációk kezelése
  • Folyamatutasítások véleményezése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki oklevél (erősáramú villamosmérnök, villamosmérnök végzettség előnyt jelent)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • SAP rendszer magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagy munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, döntéshozatali képesség
  • Folyamat - és rendszerszemlélet
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Minőség - és felelősségtudat
  • Ügyfélközpontúság, kezdeményező készség

Előnyt jelent:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • gyakorlati tapasztalat ügyfelekkel való kapcsolattartásban
  • céges vezetői engedély

Munkavégzés helye:

Miskolc, Dózsa György út

Hogyan tudsz jelentkezni?

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés most” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.