Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Hálózati Stratégiai osztálya munkatársat keres

Hálózati technológiai szakértő

munkakörbe.

  • Új technológiai megoldások hatásainak vizsgálata, bevezetés irányítása
  • A hálózat alállomási védelem- és irányítástechnikai, távközlés-technikai rendszer elemek technológiai irányainak meghatározása
  • IEC 61850-es hálózatok alapelveinek, struktúrájának, hálózati elemek műszaki követelményeinek meghatározása
  • Részvétel az alállomási secunder készülékek, berendezések technológiai irányainak meghatározásában
  • Villamos-energia ipari trendek követése, innovatív megoldások bevezetése
  • Döntés előkészítés és ahhoz szükséges elemzések elvégzése, intézkedések meghatározása
  • Részvétel a hálózati stratégiai célok meghatározásában
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatok és szabályozások kialakítása, bevezetése
  • Műszaki dokumentációk készítése

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv ismerete

  • Alállomás védelem- és irányítástechnikai rendszer-üzemeltetési, üzembehelyezési vagy rendszertervezési ismeret
  • Projektvezetői tapasztalat

  • Széleskörű béren kívüli juttatások- 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, öntkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Rugalmas munkarend
  • Home Office lehetőség

Hol fogsz dolgozni?
Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj a "Jelentkezés most" gombra való kattintással!