Az ELMŰ Hálózati Kft. Hálózati Stratégiai osztálya munkatársat keres

Hálózati startégiai szakértő-Távlati tervező

munkakörbe.

•    A hálózatfejlesztési stratégiai célok meghatározása, stratégia irányítása
•    Nagyfeszültségű hálózatfejlesztési tervek készítése, tervek modellszámításainak és elkészítésének koordinálása, MAVIR hálózatfejlesztési tervek véleményezése, adaptálása
•    Nemzetközi és hazai villamos-energia ipari trendek naprakész követése, vizsgálatuk irányítása
•    Rendszerszintű vizsgálatok lefolytatása csatlakozási igényekhez, hálózatfejlesztési követelményeik meghatározása,
•    Nagyfeszültségű hálózatra csatlakozó fogyasztók és termelők, hálózatkiváltások, hálózatfejlesztések műszaki feltételeinek megadása,
•    Nagyfeszültségű hálózatfejlesztési beruházások meghatározása, tervfeladatlapok véleményezése, panaszos ügyek műszaki vizsgálata
•    Nagyfeszültségű hálózatra csatlakozó termelők hálózati csatlakozási terveinek szakértői ellenőrzése jóváhagyáshoz
•    A hálózatvizsgálati módszertan folyamatos fejlesztése, aktualizálása, irányelvek fejlesztése és aktualizálása, szabványváltozások követése, hálózati folyamatok átfogó szabályozásának kialakítása
•    Hálózatos projektek vezetése, a társaságcsoport képviselete munkabizottságokban
•    Hatósági és iparági szakértői kapcsolattartás
•    Vezetői döntés előkészítő anyagok összeállítása és bemutatása, a szükséges elemzések elvégzése, intézkedések javaslata
•    Szakmai oktatások tartása

•    Villamosmérnöki végzettség
•    8 éves villamosipari szakmai tapasztalat
•    Országos átviteli- és nagyfeszültségű elosztóhálózat ismerete
•    Távlati tervezési gyakorlati tapasztalat
•    Hálózatszimulációs tapasztalat
•    Vonatkozó szabályozási környezet és szabványok ismerete (pl. VET, Elosztói szabályzat, Üzemi szabályzat, hálózatfejlesztési irányelvek, csatlakozási rendelet, hálózathasználati rendelet, MSZ 1, MSZ EN 50160, MSZ 09-00.0316)

Előnyt jelent:
•    Ügyfél csatlakozások kezelésében szerzett tapasztalat
•    Ügyfelek műszaki panaszainak kezelésében szerzett tapasztalat
•    Hálózatfejlesztési projektek kidolgozásában szerzett gyakorlat
•    Angol nyelv kommunikációképes szintű ismerete

•    Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves
bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás,
önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
•    Stabil nagyvállalati háttér
•    Rugalmas munkarend

Hol fogsz dolgozni?
Budapest

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.