Az ELMŰ Hálózati Kft. Szakszolgálatok osztálya munkatársat keres

Távközlési munkatárs

munkakörbe.

  • Optikai hálózat tervezésében, engedélyezésében és üzemeltetésében részvétel;
  • NMS rendszerek üzemeltetése
  • Aktív és passzív távközlési rendszerek és alkalmazások üzemeltetése;
  • Távközlési rendszerek és alkalmazások üzemeltetése, belső igények kielégítése;
  • Az üzemeltetéshez szükséges dokumentációk naprakészen tartása;
  • Új távközlési végpontok létesítése, bővítési munkákban szakmai részvétel;
  • Üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel.

  • távközlési, informatikai érdeklődés
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat (optikai projektekben való részvétel)
  • SDH, PDH, IP hálózati eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • Az alábbi technológiákban alapfokú ismerete: TCP/IP, Switching, Routing

Amiért megéri az energia befektetés:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?
Budapest, Megyeri út

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon https://jobs.innogy.com – elmü-émász