Az ELMŰ Hálózati Kft. Főelosztó-hálózati osztály munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

 Szenior távközlési munkatárs / Voice mérnök

  • Cisco CM üzemeltetése
  • Avaya IPO üzemeltetése
  • Üzemirányítói voice eszközök létesítésének menedzselése, bővítési munkákban szakmai részvétel;
  • Közreműködés a távközléshez beérkező műszaki ügyek kivizsgálásában, kezelésében
  • A távközlési szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési, üzemeltetési és ellenőrzési feladatokban részvétel
  • Munkairányító rendszer kezelése, adatelemzés
  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése;

  • 3 - 5 éves szakmai tapasztalat
    vagy
  • 2 - 3 éves gyakorlat és szakirányú felsőfokú végzettség;
  • TCP/IP ismerete;
  • Layer 2 switching technológiák ismerete;
  • Routing technológiák ismerete;
  • MS Office haladó felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Jó kommunikációs és együttműködő képesség
  • Komplex műszaki-gazdasági szemlélet
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság a változásokra
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • Innovatív, pozitív, energikus személyiség

Előnyt jelent:

  • Angolnyelv-tudás
  • Cisco CCNA minősítés

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, IV. Megyeri út