Az ELMŰ Hálózati Kft. Budai régiója munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior mérésügyi munkatárs

  • A mérőhelyeken és csatlakozókon végzett munkák koordinálása
  • A mérőhelyi munkákkal foglalkozó vállalkozók tevékenységének koordinálása
  • Leolvasást végző munkatársak koordinálása
  • Kapcsolattartás a Méréstechnikai és mérőellenőrző osztállyal és egyéb kapcsolódó szakterületekkel
  • Régiókkal való kapcsolattartás, részvétel a problémák közös megoldásában
  • Részvétel társasági érdekű oktatások lebonyolításában
  • Új technológiák ismertetése, oktatása a Régióban
  • A lejárt hitelesítésű nagyfogyasztói mérők cseréjének ütemezése
  • Az elvégzendő mérőköri munkákhoz anyagok igénylése
  • Speciális mérések szerelése, kiviteli ellenőrzése, üzembe helyezése
  • Jogszabályok, rendeletek, szabványok, belsőelőrások gyakorlati alkalmazásának segítése, ellenőzése a vonatkozó belsőszabályzatok szerint;

Téged keresünk ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Erőáramú technikusi vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintűismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Pro-aktivitás, tanulási hajlandóság és képesség

  • Üzemviteli munkakörnyezettben szerzett szakmai tapasztalat
  • MISZ, Mirtusz, SAP, Egis rendszerek felhasználói szintű ismerete

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Budapest, Kunigunda útja