Az ELMŰ Zrt. IT és Digitális Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

SAP modulgazda (Hátralékkezelés)

  • SAP rendszerben felszólítási, ki-,és visszakapcsolás és kapcsolódó output menedzsment modulok üzemeltetése, konfigurálása
  • Modulokban előforduló problémák elemzése, megoldása
  • A felhasználók szakmai támogatása, képzése
  • Üzleti igények specifikálása, megvalósításának támogatása
  • Konzultáció és közvetlen kapcsolattartás az IT oldali tanácsadókkal
  • A tesztelők szakmai támogatása
  • Modulok folyamatainak rendszeres monitorozás, javítási / fejlesztési igények kezdeményezése
  • Üzemeltetési/felhasználói kézikönyveinek naprakészen tartása
  • Felhasználói hibák, elemzése, javaslattétel a folyamat helyes kezelésére
  • Projektek támogatása, munkacsoportban, vagy projekt vezetőjeként

  • Felsőfokú végzettség vagy szakirányú üzleti/informatikai szakképesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 4-5 éves tapasztalat
  • A modulhoz tartozó üzleti folyamatok és az azokhoz kapcsolódó IT alkalmazások magas szintű, átfogó ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önállóság, felelősségvállalás
  • Rendszerszemlélet

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?
Budapest

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon:

jobs.innogy.com/ELMU-EMASZ