Az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Postázó

  • A beérkezett megkeresések fogadása és érkeztetése
  • A meghatározott szempontok alapján a küldemények összeállítása és csomagolása (borítékolása)
  • Statisztikai adatok vezetése
  • Adatlisták készítése a megadott szempontok szerint
  • A beérkező megkeresések szelektálása, szkennelése
  • A tárolandó iratok vonalkóddal történő ellátása, előkészítése irattárazásra
  • Az iratanyagok előkészítése, csomagolása irattárazásra

  • Alap- vagy középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság, eredményközpontúság
  • Saját munka szervezése, priorizálás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

  • Stabil hátterű, német tulajdonú céghez csatlakozol
  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával (br. 300.000 Ft/év) és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk
  • Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra
  • Sporttelepünkön számos sportlehetőség közül válogathatsz
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk

Hol fogsz dolgozni:

Budapest, Kunigunda út