Az ELMŰ Hálózati Kft. Főelosztó-hálózati osztálya munkatársat keres

Junior kábelszerelő

munkakörbe.

  • Közreműködés az ELMŰ Hálózati Kft. tulajdonában lévő 132kV-os kábelek javításában, üzemeltetésében, létesítésében
  • Kezelési, karbantartási utasítások, szerelési technológiák, munkavédelmi, biztonságtechnikai, tűzvédelmi, és környezetvédelmi előírások elsajátítása, betartása és betartatása,
  • Munkavédelmi és technológiai eszközök, szerszámok előírás szerinti, szakszerű használata, rendszeres ellenőrzése
  • Helyismeret megszerzése és szinten tartása a 132 kV-os földkábeles hálózaton
  • Aktív részvétel a munkáltató által szervezett oktatásokon, képzéseken való
  • Lakáskészenlét tartása

  • Középfokú erősáramú szakirányú végzettség
  • KIF, KÖF kábelszerelői képzettség
  • Az utóbbi 3 évben szerzett, aktív kábelszerelői gyakorlat, tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság, befogadó attitűd, tanulási képesség és készség
  • Rugalmas, komplex és proaktív gondolkodás, együttműködési készség
  • Problémamegoldó képesség és készség
  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és adminisztrációs képesség és készség
  • Fegyelmezettség, határozottság, felelősségtudat

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Karrier lehetőség (szenior kábelszerelő, kapcsoló-karbantartó mester)

Hol fogsz dolgozni?

Budapest, Pest megye