Az ELMŰ Hálózati Kft. Hálózatirányítás osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior hálózatirányítási munkatárs

Feladatok:

  • Nagy- és középfeszültségű hálózatok üzem-előkészítése, üzem-értékelése
  • A szükséges feszültség-mentesítési feladatok egyeztetése, a szükséges hálózatváltozások előkészítése, a megbeszélések lebonyolítása
  • A feszültség-mentesítések koordinációja
  • A kapcsolási és feszültség-mentesítési igények elbírálása
  • A hálózati beavatkozások ütemezése
  • Kapcsolattartás a hálózati berendezések üzemeltetőivel, a Régiókkal, a Rendszerirányítóval és a külső partnerekkel
  • Az üzem-előkészítés során használt számítógépes rendszerek felhasználói szintű kezelése, hálózati adatok aktualizálása
  • A hálózati üzemállapotok számítógépes modellezése, szimulálása
  • A hálózat alap-üzemállapotának meghatározása, felülvizsgálata
  • Az erősáramú hálózaton végzett munkák figyelemmel kísérése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Erősáramú technikus vagy villamosmérnöki (üzemmérnöki) végzettség
  • Mérnök végzettség esetén 0-2 éves szakmai tapasztalat, technikus végzettség esetén 5-10 év tapasztalat
  • Komplex összefüggések felismerése, elemezése és rendszerezése
  • Önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki
  • Nálunk rugalmas munkidőben dolgozhatsz
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk
  • Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra
  • Sporttelepünkön számos sportlehetőség közül válogathatsz
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon https://jobs.innogy.com – elmü-émász