Az ELMŰ Zrt. IT és Digitális Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

IT infrastruktúra szolgáltatás szakértő

  • A felelősségi körbe tartozó IT infrastruktúra szolgáltatások biztosítása a szolgáltatási megállapodások és szerződési feltételeknek megfelelően, ügyfél-elégedettség biztosítása
  • A felelősségi körbe tartozó szolgáltatások teljeskörű menedzsmentje, teljesítményének nyomon követése (SLA, KPI), határidők betartása és betartatása, a kapcsolódó szolgáltatói és beszállítói szerződések menedzsmentje
  • A szolgáltatásokhoz kapcsolódó ITIL folyamatok bevezetése, folyamatos menedzsmentje, fejlesztése és az érintett üzemeltetési területekkel és beszállítókkal történő betartatása
  • Kapcsolódó területekkel történő kapcsolattartás és együttműködés (IT security, PMO, alkalmazás fejlesztők, alkalmazásgazdák stb.)
  • Ügyféligények kezelése, ügyfelek támogatása, ügyfélkommunikáció, eszkalációk kezelése
  • A szolgáltatások folyamatos fejlesztésére történő javaslattétel, a kapcsolódó projektekben való aktív részvétel
  • A különböző audit megfelelőségek biztosítása
  • IT infrastruktúra projectekben és programokban történő aktív részvétel és a projectek nyomon követése, a projectben a ’szolgáltatás gazda’ szerepkör biztosítása
  • A szolgáltatásokhoz kapcsolódó problémák azonosítása, megoldási tervek kidolgozása
  • Az IT infrastruktúra szolgáltatások stratégiai és költség tervezésében való aktív részvétel

  • Felsőfokú (szakmai végzettség)
  • Legalább 6 éves IT szolgáltatás támogatásban, menedzsmentben és/vagy IT projekt menedzsmentben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább 4 éves tapasztalat az ITIL keretrendszer használatában
  • Beszállítói szerződés menedzsmentben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság, rendszer- és üzleti szemlélet
  • Kiváló helyzetfelismerő és döntéshozó képesség

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?
Budapest