Az ELMŰ Hálózati Kft. Hálózati Stratégiai osztálya munkatársat keres

Hálózati technológiai munkatárs

munkakörbe.

  • Új technológiai megoldások hatásainak vizsgálata
  • Részvétel a hálózat technológiai irányainak meghatározásában
  • Nemzetközi és hazai villamos-energia ipari trendek követése, innovatív megoldások bevezetése (például decentralizált és megújuló energiatermelés)
  • Döntés előkészítés és ahhoz szükséges elemzések elvégzése
  • Részvétel a hálózati stratégiai célok meghatározásában
  • Közreműködés a sztenderdizációs terv összeállításában
  • Nemzetközi fejlesztési projektekben való részvétel
  • Szabványváltozások követése, javaslattétel az alkalmazásukra
  • Folyamatok és szabályozások kialakításában, bevezetésében részvétel
    Műszaki dokumentációk készítése

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Projektvezetői tapasztalat

Hol fogsz dolgozni?
Budapest, Váci út

Hogyan tudsz jelentkezni?
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon: https://jobs.innogy.com – elmü-émász

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.