Az ELMŰ Hálózati Kft Dél-pesti régióközpontja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Gazdasági munkatárs

Feladatok:

  • Számlák, megrendelések kezelése, rögzítése, az ezekhez kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása
  • Az aktiválásra kerülő tárgyi eszközök bizonylatainak kiállítása, aláíratása a felelős költségviselővel
  • Dolgozói néven lévő eszközök nyilvántartása, selejtezéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a társaságcsoport valamennyi szervezeti egységével, és a Társaságcsoport külső partnereivel
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű ismerete

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Pontos, precíz munkavégzés,

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Budapest, Péterfy Sándor utca

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj a "Jelentkezés most" gombra való kattintással!