Az ELMŰ Hálózati Kft. Budai Régióközpontja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Diszpécser (Óbuda terület)

Hivatkozási szám:

Munkaköri szint: SPC6

Feladatok:

A kisfeszültségűelosztóhálózat üzemirányítása;

A Területi Csoport heti munkatervének összeállítása, és figyelemmel kísérése;

Régióból érkező belső megrendelések fogadása, ütemezése, kiszolgálása;

Alvállalkozók által történő üzemzavari munkavégzés megrendelése, figyelemmel kísérése;

A munkák tényadatainak azonnali rögzítése a munkairányítási rendszerben;

Heti terv-tényelemzések, statisztikák és kimutatások szükség szerinti készítése;

Egyes operatív munkairányítási feladatok ellátása, az egyes tervezett és nem tervezett munkák elrendelése és végzésének követése, folyamatos kapcsolattartás a szerelőkel;

Részvétel a Fogyasztói bejelentések kivizsgálásában;

Részvétel a szerelő heti eligazításán;

Készenlét tartására kötelezett;

Elvárások:

Felsőokú erőáramú villamosmérnöki végzettség, vagy –

Középfokú erőáramú végzettség és legalább 2-3 év munkatapasztalat;

MS Office felhasználói szintűismerete;

Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;

Terhelhetőég, önálló, precíz munkavégzés;

Csapatmunka irányítása, koordinálása;

Felelőségtudatosság;

Proaktivitás, tanulási hajlandóság és képesség;

B kategóriás jogosítvány;

Munkavégzés helye: Budapest, Óbuda területi csoport (Kunigunda útja)

Jelentkezési határidő

A munkakörrel kapcsolatban felvilágosítást ad: Kisari Róbert (4805)