Az ELMŰ Hálózati Kft. Budai régiója munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Üzemviteli munkatárs

  • KÖF-KIF kábelhibák mérését, hibahely feltárását, javítását végző munkacsoport munkájának szervezése, munkavézés követése, szükség szerint egyeztetés diszpécserekkel, területi csoportokkal
  • A munkák elvégzéséhez szükséges műszaki előkészítés, szükség esetén közműegyeztetés, engedélyek beszerzése, üzemzavari burkolatbontások bejelentése.
  • A munkavégzés tárgyi feltételeinek biztosítása, organizációs bejárásokon, illetve átadás-átvételi eljárásokon való részvétel
  • Munkafeladatok megosztása a belső és a külső erőforrás között, a külső kivitelezők és a belső erőforrás munkájának koordinálása, irányítása, elszámolások elkészítése, az elvégzett munkák adminisztrációja
  • Részvétel a csoport heti munkatervének összeállításában és a szerelők heti/napi eligazításán
  • Heti/havi terv-tényelemzések, statisztikák és kimutatások szükség szerinti készítése.
  • Saját munkacsoportok és idegen kivitelezők tevékenységének rendszeres biztonságtechnikai ellenőrzése
  • Jogszabályok, rendeletek, szabványok, belső előírások gyakorlati alkalmazásának segítése, ellenőrzése

Téged keresünk ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Erősáramú technikusi végzettség és 5 - 8 év, vagy felsőfokú erősáramú villamosmérnök végzettség és 2-5 év villamoshálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintűismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Pro-aktivitás, tanulási hajlandóság és képesség

  • Üzemviteli munkakörnyezettben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kivitelezést végző munkacsoport irányításában szerzett tapasztalat
  • MISZ, Mirtusz, SAP, Egis rendszerek felhasználói szintű ismerete

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Budapest, Mezőkövesd út