Az ELMŰ Hálózati Kft Dél-pesti régióközpontja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Üzemviteli asszisztens

Feladatok:

  • Kábeles csatlakozók bontási kérelmeinek ügyintézése
  • Önkormányzatokkal való egyeztetés
  • Fogyasztókkal való kapcsolattartás
  • Vállalkozói elszámolások elfogadása,ellenőrzése
  • Fogyasztók, vagy kereskedők által megrendelt mérőhelyi munkák fogyasztókkal történő egyeztetése, kiadása

Elvárások:

  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Ügyfélközpontúság,
  • Saját munka szervezése, priorizálás;

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Budapest, Megyeri út

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben elnyerte a tetszésed a lehetőség és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, kattints a „Jelentkezés most” gombra.